מעוניינים להפוך את השבת שלכם לנעימה יותר? בעזרת מיחם לשבת תוכלו ליהנות מכוס קפה מפנקת, תה נענע מהביל או כל משקה חם שאתם אוהבים. כיום ישנם מיחמים איכותיים אשר יוכלו לסייע לכם לשדרג את השבת ובגדול. יתר על כן, בעזרת אותם מיחמים יהיה ניתן לבשל עם מים רותחים במהירות או לעשות בהם שימוש לשם ביצוע עבודות ניקיון.

ההבדלים בין הדגמים השונים שנסקור במאמר הבא יכולים להיות מהותיים ויהיה חיוני מבחינתכם להבין אותם וזאת אם תרצו להיות בטוחים שאתם רוכשים מיחם שבאמת יתאים למספר הנפשות במשפחה שלכם ויהיה שווה את הכסף.

רוצים לחסוך בזמן ולדעת מהם המיחמים המומלצים ביותר? הנה הם!

האלגנטי ביותר

מיחם Benaton
60 כוסות

מיחם 60 כוסות Benaton

החסכוני ביותר

מיחם Universe
100 כוסות

מיחם 100 כוסות Universe

האמין ביותר

מיחם Selmor
50 כוסות

מיחם 50 כוסות Selmor

פרמטר עיקרי שכדאי שתפנו אליו את תשומת הלב יהיה נפח המיחם. כל דגם של מיחם עשוי להגיע בנפח שונה ובהתאם לכך יהיה מסוגל לחמם כמות שונה של מים. מומלץ לרכוש מיחם שיתאים בדיוק לצרכי המשפחה וזאת על מנת להימנע מבזבוז מיותר של כסף.

פרט נוסף שיהיה משמעותי יהיה הספק המיחם. ככלל ניתן לומר כי הספק גבוה יותר משמעותו חימום מהיר יותר של המים. אם יש לכם עניין לרכוש מיחם שמחמם את המים במהירות, תמיד העדיפו את המכשיר עם ההספק הגבוה יותר.

אז מה תמצאו פה?

במאמר הבא נסקור 9 מהמיחמים האיכותיים ביותר בשוק וזאת על מנת להקל עליכם במציאת המיחם המושלם. אנו מבטיחים לכם שעשינו את הסקירה תוך כדי התחשבות במחיר, הספק המיחם, רמת האמינות של היצרן ובעצם כל פרמטר שיהיה רלוונטי לאיכותו של המיחם, כך שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם.

מיחם לשבת של חברת Hemilton – חביב על הישראלים

מיחם 60 כוסות Hemilton

מיחם Hemilton

דגם HEM-173
60 כוסות
1500 וואט


חברת המילטון מייצרת מיחם נירוסטה 60 כוסות אשר מצטיין באיכותו וזאת לצד כך שהוא מאושר לשימוש על ידי מכון צומת. זהו דגם HEM-173 אשר נחשב לחביב הקהל הישראלי.

מדובר במיחם 7 ליטר המגיע עם אחריות למשך שנה שלמה מרגע הרכישה. האחריות מסופקת על ידי היבואן הרשמי המילטון שפועל בארץ.

האחריות המגיעה עם המוצר תוכל לאפשר לכם לעשות בו שימוש בראש שקט לחלוטין ומתוך ידיעה ברורה כי תמיד יהיה לכם אל מי לפנות בעת הצורך. היבואנית הרשמית של חברת Hemilton ידועה בטיב השירות שהיא יודעת לספק ללקוחותיה לאורך השנים.

כמו כן, המיחם הנו בעל הספק של 1500 וואט כך שהוא מסוגל לחמם את המים במהירות רבה. זאת יחד עם העובדה כי מדובר על מיחם של 60 כוסות הופכים את הבחירה בו לאופציה מושלמת בעבור משפחות אשר תהיינה מעוניינות להעביר את השבת בכיף עם משקאות חמים.

דבר מעולה שנרצה לציין בכל הנוגע למיחם זה עצם היותו מצטיין בנושא הבטיחות. כך למשל, המיחם מגיע עם מנגנון הגנה למצבים בהם נעשה בו שימוש ללא מים.

זהו מיחם מושלם עבור משפחות שירצו לרכוש מיחם אמין וכזה שנחשב אהוב ופופולרי בקרב הישראלים. המיחם מגיע עם מענה בטיחותי הולם ויכולת הרתחה מהירה במיוחד.

הדגם המדובר מגיע עם שני מצבי פעולה. האחד הוא מצב הרתחה ואופציה אחרת תהיה מצב שבת. כלומר שמירה על חום המים במכשיר.

יתרונות

מאושר מכון צומת

בסיס יציב במיוחד

מנגנון הגנה אמין

גוף חימום נסתר

חסרונות

ברז מזיגה נמוך יחסית

בקצרה

המיחם נחשב לפופולרי בקרב הישראלים מכיוון שהוא מספק תמורה מעולה ביחס לעלות הכספית שלו. כמו כן, איכות הייצור שלו גבוהה והוא מהווה בחירה בטוחה בעבור כל אחד שירצה לרכוש מיחם לשבת.

מיחם לשבת זק״ש – הבחירה המושלמת למשפחות

מיחם 50 כוסות זק"ש

מיחם זק״ש

50 כוסות
10 ליטרים
גימור נירוסטה מרשים


מיחם השבת של זק״ש יהיה בחירה מושלמת בעבור אלו מכם שרוצים לקבל תמורה מעולה לכסף שלהם. זהו מיחם נירוסטה 50 כוסות כשר באישור צומת.

המיחם מגיע עם מנגנון בטיחות שמפסיק את פעולת המכשיר במידה והוא איננו מכיל מים. כמו כן, הוא מאופיין בעיצוב פשוט ופונקציונלי.

העובדה כי מדובר במיחם 50 כוסות תאפשר לכם ליהנות ממענה מצוין אם אתם משפחה גדולה. מיחם לשבת זה נחשב למיטבי בעבור אלו מכם שירצו פתרון בעלות נמוכה וזאת ללא שום התפשרות בכל הנוגע לקיבולת הנוזלים.

זאת יחד עם גוף החימום הנסתר יבטיח לכם שיהיה מדובר במיחם שתרצו לשקול ברצינות את קנייתו. בעצם מדובר באחד המיחמים הפופולריים ביותר שניתן למצוא בבתים ישראלים היום.

המוצר מגיע עם אחריות למשך שנה שלמה כך שתוכלו לעשות בו שימוש ללא כל חשש ומתוך ידיעה כי במקרה הצורך יתקנו לכם את המכשיר במהירות וללא עלות נוספת.

יתר על כן, מדובר על מיחם 10 ליטר ולאור זאת הוא יהיה אידאלי בעבור משפחות מרובות ילדים המחפשות פתרון זול כדי שיהיה להם מים חמים בשבת.

המיחם של זק״ש מגיע בצבע שחור וכסוף וברז המזיגה שלו נמוך יחסית. על גופו יהיה ניתן למצוא שני מפסקים בלבד. מפסק אחד לשמירת חום המים והאחר נועד להרתחה.

כאשר משווים את המיחם הזה לשאר האופציות הקיימות בשוק ניתן לראות כי זהו אחד המיחמים שנותנים את התמורה הטובה ביותר ביחס לעלות. בעבור אלו מכם שמחפשים מיחם שיוכל לספק להם מענה איכותי ולא ירצו להוציא על כך כסף רב, יהיה מדובר באופציה מושלמת.

כמו כן, האישור של צומת יוכל לאפשר לכם לרכוש את המיחם בראש שקט וללא כל חשש בכל הנוגע לענייני הכשרות.

יתרונות

נוח מאוד לתפעול

בעל גימור נירוסטה מרשים

קיים מנגנון בטיחות להפסקתו בהיעדר נוזלים

קיבולת הנוזלים גדולה – 50 כוסות – 10 ליטרים

אחריות לשנה

בחירה מובילה של ישראלים רבים

חסרונות

עיצוב פשוט

ברז מזיגה מעט נמוך

בקצרה

המיחם של זק״ש יהיה מושלם בעבור משפחות גדולות שתהיינה מעוניינות לשלם קצת ולקבל הרבה. זהו מיחם לשבת שנחשב אמין במיוחד והוא מהווה אופציה מובילה בקרב שומרי השבת.

מיחם לשבת 100 כוסות של Universe – צריכת חשמל מינימלית

מיחם 100 כוסות Universe

מיחם Universe

100 כוסות
חסכוני בחשמל
2200 וואט


מיחם השבת של Universe מצטיין בצריכת חשמל נמוכה במיוחד. זהו מכשיר שמתעלה על המתחרים במספר היבטים שונים.

כך למשל, ישנן דפנות קרות בבידוד כפול, דבר שמסייע להשיג שמירה טובה יותר של החום, באופן משמעותי. צריכת החשמל של המכשיר היא פחות משליש ביחס למיחם רגיל שתמצאו בעבור מחיר מעט זול יותר.

המכשיר מגיע עם מפסק להגנה מפני התחממות יתר של המכשיר אשר מפסיק את פעולתו במצב של היעזר נוזלים.

היתרונות הללו יחד עם העובדה כי ישנה העברה אוטומטית ממצב של רתיחה למצב של שמירת חום הופכים את הבחירה במכשיר הזה לכדאית.

הספק המכשיר ברתיחה הנו 2200 וואט ובמהלך שמירת חום הוא יהיה אך ורק 130 וואט. כמו כן, זהו מיחם של 100 כוסות ללא טבילה וקיבולת הנוזלים שלו היא 20 ליטרים.

המיחם עבר את כל הבדיקות המחמירות של מכון צומת והוא נחשב לכשר לחלוטין לשימוש בשבת. לצד זאת ניתן ליהנות גם מאחריות של שנה על ידי היבואן נורלייט, כך שלא תצטרכו לחשוש. תמיד יהיה לכם אל מי לפנות.

בחירה במיחם הזה תהיה חכמה בעבור אלו שמעוניינים לרכוש מכשיר ברמת גימור גבוהה וכזה אשר נחשב מתקדם מבחינה טכנולוגית. המיחם יהיה אידיאלי גם בעבור אלו שרוצים לרכוש מכשירים שנחשבים חסכוניים בחשמל.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון זה את קיבולת המיחם. זהו מיחם של 20 ליטר והוא יתאים למשפחות מרובות ילדים, כך שכדאי לכם לנסות להבין אם זוהי הקיבולת שתתאים לצרכי המשפחה שלכם.

יתרונות

חסכוני בחשמל

דפנות קרות עם בידוד כפול

אישור של מכון צומת

הגוף הפנימי עשוי נירוסטה איכותית מסוג 304

העברה אוטומטית למצב שמירת חום

חסרונות

ברז מזיגה מעט נמוך

בעל עיצוב פשוט

בקצרה

במידה ואתם מחפשים מיחם מומלץ ומתקדם מבחינה טכנולוגית, וזאת כאשר צריכת החשמל שלו נמוכה, יהיה מדובר במיחם הנכון לכם. זהו מיחם שמתאים למשפחות גדולות שרוצות מיחם שיעשה את העבודה בצורה מעולה ובמחיר נוח.

מיחם לשבת אוטומטי 6.5 ליטר של Hyundai

מיחם 40 כוסות Hyundai

מיחם Hyundai

40 כוסות
2000 וואט
6.5 ליטרים


מבין המיחמים הקיימים היום ניתן לומר בפה מלא כי המיחם של יונדאי יהיה בוודאות מיחם לשבת מומלץ. זהו מיחם אוטומטי קטן יחסית, בעל קיבולת של 40 כוסות, אך הוא בנוי בצורה איכותית למדי.

המיחם הנו בעל הספק של 2000 וואט כך שהוא מסוגל להרתיח נוזלים תוך זמן קצר במיוחד. המיחם מגיע ללא תרמוסטט והוא יודע לבצע מעבר אוטומטי למצב של שמירת חום.

מד גובה המים של המיחם נחשב בטיחותי מאוד והוא אינו כולל חיבור לברז. זאת יחד עם העובדה כי גוף החימום שלו נסתר ועשוי פלדת אל חלד הופכים את המכשיר לבטיחותי ואמין במיוחד.

המכשיר בעל מכסה נירוסטה עם נעילה בטיחותית, דבר המשלים את שאר מאפייני הבטיחות של המכשיר והופך אותו בטיחותי למדי.

נוסף על כן, זהו מיחם לשבת אשר קיבל את אישור מכון צומת, כך שלא צריך להיות חשש בעניין הכשרות של המכשיר.

היבואן הרשמי של המיחם מספק אחריות לשנה אחת, כך שתוכלו להיות בטוחים שיש מי שעומד מאחורי המוצר שאתם עשויים לרכוש.

זהו מיחם הם קיבולת נוזלים קטנים יחסית, של 6.5 ליטרים. כך שיהיה מדובר באופציה רלוונטית בעבור משפחות קטנות יחסית.

כמו כן, המכשיר בנוי בסטנדרט גבוה, כאשר גוף החימום שלו עשוי פלדת אל חלד. לאור זאת לא תצטרכו לחשוש בנוגע לאפשרות של התפתחות חלודה.

יתרונות

יכולת הרתחה מהירה מאוד

מחיר זול מאוד

מיחם אוטומטי

גובה ברז המזיגה אידאלי

בעל מנגנון בטיחות למצב של היעדר נוזלים

מכסה עם נעילה בטיחותית

אישור מכון צומת

בסיס פלסטי עם יציבות מרשימה

חסרונות

עיצוב סטנדרטי

בקצרה

אם אתם מחפשים אחר מיחם עם קיבולת נוזלים של 40 כוסות, בעל יכולות הרתחה מהירה, מנגנון אוטומטי ומחיר מצוין, יהיה מדובר באופציה מושלמת עבורכם.

 

מיחם לשבת 60 כוסות של Benaton

מיחם 60 כוסות Benaton

מיחם Benaton

60 כוסות
6.5 ליטרים
גוף חימום נסתר


המיחם לשבת של Benaton נחשב לאיכותי במיוחד מבחינת רמת הגימור שלו. המכשיר בעל קיבולת נוזלים של 6.5 ליטרים ומתאים ל – 60 כוסות.

המיחם עשוי נירוסטה ומאופיין ברמת גימור גבוהה במיוחד אשר תוכל לאפשר לך להיות בטוח המכשיר ילווה אותך במשך שנים. מדובר על מיחם מהאיכותיים ביותר שניתן למצוא היום למכירה בארץ.

נוסף על כן, בוודאי תשמחו לשמוע כי הוא עומד בכל תקני הדת וזאת כאשר יש למיחם את אישור המכון המדעי טכנולוגי צומת, כך שהוא כשר לחלוטין.

רכישה של המכשיר תגיע עם אחריות למשך שנה, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים כי בכל מקרה של תקלה יהיה לכם אל מי לפנות.

המיחם הנו בעל גוף חימום נסתר כך שהוא יהיה בטיחותי יותר והסיכון לכוויות עקב מגע במכשיר מופחת משמעותית.

למיחם יש 2 נוריות ביקורת אשר מוסיפות לרמת הבטיחות של המכשיר וזאת לצד מנגנון הגנה אשר יודע לנתק את פעולת גוף החימום בהיעדר מים במכשיר. כמו כן, ישנו מכסה נירוסטה עם אפשרות לנעילה הרמטית.

המכשיר בעל ברז פלסטי שחור ובעל עיצוב אלגנטי מרשים, כזה שיוכל להשתלב בצורה מצוינת בכל מטבח ישראלי. כמו כן, העיצוב שלו מאופיין במדיד שקוף שיוכל להציג לכם את כמות המים במכשיר.

מדובר במיחם קל מאוד לתפעול והוא מגיע עם שני מצבי הפעלה בלבד. האחד מצב הרתחה והאחר הוא שמירת חום המים לשבת.

יתרונות

רמת גימור גבוהה

גובה ברז מזיגה

אישור מכון צומת

בסיס בעל עמידות ויציבות מעולה

ברז דו שימושי

מנגנון בטיחות בהיעדר מים

שתי נוריות ביקורת

גוף חימום נסתר

חסרונות

קיבולת נוזלים קטנה יחסית

בקצרה

זהו אחד המיחמים האיכותיים ביותר שתוכלו למצוא היום בארץ. הוא מושלם למשפחות שומרות שבת שרוצות ממיחם אשר יספק להן פתרון איכותי מבחינת הכשרות ורמת הבטיחות שלו, כמו כן, הוא בעל עיצוב נאה ורמת גימור גבוהה ביחס למתחרים באותו טווח מחירים.

מיחם נירוסטה 50 כוסות של Selmor

מיחם 50 כוסות Selmor

מיחם Selmor

50 כוסות
12 ליטרים
950 וואט


גוף המיחם של סלמור עשוי נירוסטה והוא מכיל מדיד לשם בדיקת גובה מפלס המים. נוח לאחוז במיחם ולהזיז אותו ממקום למקום מכיוון שהוא בעל שתי ידיות אחיזה נוחות למדי. זהו מיחם עם אישור של צומת והוא נחשב לכשר לחלוטין.

כמו כן, בניגוד למיחמים רבים אחרים, המיחם הזה מגיע עם תרמוסטט בתוכו. הוא מכיל גם שתי נורות ביקורת ומפסק ביטחון להגנה על המיחם מפני פעולה בהיעדר נוזלים.

מדובר על מיחם 50 כוסות עם הספק של 950 וואט, כך שהוא יוכל לחמם את המים במהירות מכובדת לכל הדעות. זאת כאשר קיבולת הנוזלים שלו היא 12 ליטרים.

מיחם זה מגיע עם אחריות לשנה שלמה כך שיהיה ניתן להשיג מענה איכותי ומהיר במקרה והתרחשה תקלה במיחם שלכם והוא איננו מתפקד כשורה.

גוף החימום הנסתר של המיחם מסייע גם כן להפוך אותו לבחירה מעולה. בעצם הדבר תורם לרמת הבטיחות של המכשיר. הוא עשוי פלדת אל חלד כך שהוא יכול לשמש אתכם במשך שנים ולא תצטרכו לחשוש בכל הנוגע לאפשרות של הצטברות חלודה.

זהו מיחם שניחן בכל דבר שצריך למצוא במיחם שמעוניינים לרכוש. רמת בטיחות מספקת, עיצוב טוב, ברז מזיגה במיקום נכון וקיבולת נוזלים שמתאימה למשפחה גדולה.

יתרונות

מדיד נוח לקריאה

מנגנון בטיחות למניעת חימום ללא נוזלים

קיבולת נוזלים גדולה – 12 ליטרים

גוף חימום נסתר

ברז מזיגה במיקום אידאלי

אישור צומת

חסרונות

ללא מנגנון אוטומטי למעבר בין הרתחה למצב שמירת חום

בקצרה

זהו המיחם המושלם בעבור משפחה שומרת שבת שתהיה מעוניינת לשלם מעט ולהשיג הרבה. המיחם מגיע עם אחריות, אישור של צומת, גוף חימום נסתר והעיצוב שלו אידאלי. ללא ספק מדובר באחד המיחמים שנותנים את התמורה הטובה ביותר ביחס לעלות.

בייחוד כאשר בוחנים את רמת הגימור של המיחם, ניתן לראות כי הוא מתעלה על מיחמים אחרים באותו טווח מחירים. לאור זאת יהיה מומלץ לשקול את רכישתו במידה ותרצו מיחם שעונה על הציפיות שלכם באופן מיטבי. זהו אחד המיחמים הטובים ביותר שמוצעים היום לרכישה בחנויות בארץ.

מיחם לשבת 6.2 ליטר של Gold Line

מיחם 6.5 ליטרים Gold Line

מיחם Gold Line

רמת גימור גבוהה
6.2 ליטרים
מחיר משתלם


מיחם לשבת של Gold Line הנו איכותי במיוחד וכולל מכסה עם נעילה בטיחותית, מנגנון בטיחות להפסקת חימום בהיעדר מים וזאת לצד גוף חימום נסתר. כל אלה יבטיחו כי רכישה של המיחם הזה תאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר שמכיל את כל המכשור הבטיחותי הנחוץ.

כמו שאר המכשירים שמיוצרים על ידי Gold Line, גם המיחם שלהם הנו בעל רמת גימור גבוהה. כמו כן, המיחם קומפקטי במיוחד והוא יתאים למשפחות שומרות שבת שמעוניינות במיחם עם קיבולת נוזלים סטנדרטית של 6.2 ליטרים.

זהו מיחם שלא מכיל תרמוסטט והוא מאושר לשימוש על ידי מכון צומת, כך שהוא נחשב לכשר לחלוטין וזאת לאחר שעבר שלל בדיקות בנושא.

היבואן הרשמי של המיחם מספק אחריות למשך שנה כך שתוכלו לעשות שימוש במכשיר מתוך ידיעה כי יש מי שיוכל לספק לכם מענה טכני במידת הצורך, זאת למרות שמחיר המיחם זול.

דבר נוסף שעומד לחיוב המיחם זה עצם היותו בעל בסיס יציב ומאוד עמיד. בסיס זה מסייע בקיבועו של המיחם למקום בו הוא נמצא ובצורה בטיחותית, זאת לצד כך שהוא יוכל להחזיק מעמד שנים רבות עקב העמידות שלו לנוזלים ולחות.

יתרונות

בסיס יציב ועמיד

אחריות למשך שנה

מותג אמין ומוכר

רמת גימור ואיכות גבוהה

מנגנון בטיחות למצב בו אין נוזלים

מכסה עם נעילה בטיחותית

מאושר לשימוש על ידי מכון צומת

מחיר זול במיוחד

חסרונות

לא כולל מנגנון מעבר אוטומטי למצב שמירת חום

בקצרה

המיחם של Gold Line נחשב לאופציה בטוחה בעבור כל אחד מכם שמחפש בעבור משפחתו מיחם של מותג מוכר ואיכותי אשר מספק את הסחורה ובכל המובנים.

זהו מיחם זול עם רמת בטיחות גבוהה, עיצוב יפה, אישור של מכון צומת ואחריות לשנה, כך שללא ספק נמליץ לכם על המיחם הזה במידה וקיבולת נוזלים של 6.2 ליטרים תתאים למספר הנפשות במשפחה שלכם.

מיחם לשבת 40 כוסות עם קומקום וינטאג׳ של Benaton

מיחם 40 כוסות Benaton

מיחם Benaton

40 כוסות
5 ליטרים
950 וואט


זהו מיחם לשבת של חברת Benaton אשר ידועה באיכות המיחמים שהיא מייצרת. המיחם בעל קיבולת נוזלים של 5 ליטרים והוא מגיע עם קומקום בעיצוב וינטאג׳.

המיחמים של Benaton מצטיינים בכך שרמת הגימור והעיצובים שלהם מתעלים על אלה של המתחרים, זאת כאשר הם כשרים לחלוטין.

זהו מיחם לשבת מומלץ בהשגחה של הרב דויד רוזנברג והוא עומד בכל תקני הדת הקיימים. המיחם פטור מטבילה וקיבל את כל האישורים הנחוצים.

בסיסו של המיחם הזה בעל יציבות ועמידות מעולים. כמו כן, הוא בעל ברז פלסטי דו שימושי אשר ממוקם בגובה אידאלי ונוח מאוד לשימוש.

כמו מיחמים אחרים שסקרנו, גם זה מגיע עם מנגנון לניתוק גוף החימום במצב בו אין נוזלים. זאת כאשר מכסה המיחם הנו בעל נעילה בטיחותית. למיחם גם שתי נוריות ביקורת אשר מסייעות בפן הבטיחותי גם כן.

הספק המיחם הוא 950 וואט והוא יוכל להרתיח את המים תוך פרק זמן קצר במיוחד, זאת לצד שמירת חום בצורה אמינה ובמידה הרצויה.

נוסף על היותו של המיחם איכותי במיוחד, זול וכשר, הוא מגיע עם קומקום וינטאג׳ שיושב על המכסה. הקומקום הופך את עיצוב המיחם להרבה יותר מיוחד ומספק פתרון נוח ויפה להגשת משקאות חמים לבני הבית או לאורחים.

יתרונות

מגיע עם קומקום וינטאג׳ מיוחד

בעל הספק גבוה כך שהוא מרתיח מים במהירות רבה

כשר בהשגחת הרב דויד רוזנברג

שנה אחריות

מנגנון הגנה בהיעדר מים

ברז פלסטי במיקום מעולה

חסרונות

לא כולל מנגנון מעבר אוטומטי בין הרתחה למצב שבת

בקצרה

זהו המיחם הטוב ביותר שתוכלו למצוא לדעתנו והוא הבחירה האישית שלנו. המיחם מגיע עם מענה בטיחותי שלם, אחריות לשנה, כשרות בהשגחת הרב דויד רוזנברג ואף קומקום מרשים בעיצוב וינטאג׳.

כמו כן, מחיר המיחם מעולה וישנה תמורה מעולה ביחס לעלות. אנו ממליצים על המיחם הזה לכל משפחה שומרת שבת שרוצה מיחם איכותי ומרשים מבחינה עיצובית שעונה על כל הצרכים ואף מעבר לכך.

מיחם חשמלי של חברת Mulex הגרמנית

מיחם 3 ליטר mulex

מיחם Mulex

תוצרת גרמניה
3 ליטרים
עיצוב יוקרתי


זהו מיחם חשמלי יוקרתי במיוחד אשר מיוצר בגרמניה וזאת תוך כדי הקפדה על איכות ייצור מהגבוהה ביותר שניתן למצוא היום בשוק. המיחם מגיע בעיצוב שחור וכסוף או לבן וכסוף ויוכל להוסיף רבות לעיצוב המטבח שלכם, נוסף על פתרון חימום המים.

בין המאפיינים שלו ניתן למנות צג חיצוני שמציג את רמת המים ואת עצם זה שהוא מחובר לקומקום חשמלי ומהווה בעצם 2 מוצרים באחד.

קנקן התה שמחובר למיחם מעליו עשוי פורצלן, בעל צבע שחור ומאופיין ברמת גימור גבוהה מאוד. נוח מאוד לנקות ותפעל את המיחם ואת הקנקן שמעליו.

זהו מיחם שאלמנט החימום בו מוסווה ופנימי כך שנגיע בגוף החיצוני שלו תהיה בטוחה מבחינתכם. יתר על כן, המיחם עשוי ממתכת עמידה במיוחד כך שהוא עמיד לחלוטין מפני חלודה. גם המסנן של קנקן התה עשוי פלדת אל חלד כך שהמכשיר מאובזר מכל הכיוונים.

זאת יחד עם 2 תרמוסטטים לוויסות הטמפרטורה ואחריות לשנתיים יבטיחו כי יהיה מדובר בבחירה שתהיה לא פחות מאשר מושלמת עבורכם.

חברת Mulex נחשבת לשם דבר בכל הנוגע למיחמים שהיא מייצרת. החברה הגרמנית מייצרת מיחמים בעלי רמת גימור גבוהה במיוחד והם צפויים להחזיק מעמד שנים רבות.

לא בכדי מציעה החברה שנתיים אחריות על המיחם. בעצם תוכלו להיות בטוחים כי רכישה שלו תאפשר לכם ליהנות מפריט יוקרתי שיוסיף למטבח שלכם הן מבחינה עיצובית והן פונקציונלית ולמשך שנים רבות.

בכל אופן, זהו מיחם אשר קיבולת הנוזלים שלו היא 3 ליטרים, כך שהוא יהיה מתאים למשפחות קטנות יחסית או כאלה שכבר יש להם מיחם בעל קיבולת גדולה ויהיו מעוניינים באופציה שהיא יותר מרשימה מבחינה עיצובית ויוקרתית.

יתרונות

קל מאוד לניקוי ולשימוש

חסכוני באנרגיה

מגיע עם קנקן תה יוקרתי

שנתיים אחריות

ברז מזיגה בגובה אידאלי

רמת גימור גבוהה מאוד

בעל מנגנון בטיחות

חסרונות

מחיר גבוה יחסית

בקצרה

זהו מכשיר מעולה בעבור אלו מכם שמחפשים אחר מיחם בעל קיבולת קטנה יחסית ולצד זאת ירצו להשיג את האופציה היוקרתית והמרשימה ביותר. המיחם מיוצר בגרמניה ועומד בסטנדרט הגבוה ביותר בשוק ולא בכדי מוצעת אחריות של שנתיים.

מדריך קנייה של מיחם לשבת

קיבולת הנוזלים של המיחם

בחירה של מיחם צריכה להסתמך במידה רבה על מידת קיבולת הנוזלים שלו. במקרה של משפחה מרובת נפשות ניתן לשקול רכישה של מיחם עם קיבולת נוזלים של לפחות 6 ליטרים.

כדי לדעת איזה גודל של מיחם יהיה כדאי לכם לבחור, נמליץ לעשות חשבון פשוט – חלקו את מספר הכוסות שהמיחם יכול להכיל במספר בני המשפחה. כלומר אם מיחם מסוים יכול להכיל כמות של 50 כוסות ויש לכם 5 נפשות במשפחה, אז לכל אחד יהיה 10 כוסות לשבת. אם הכמות שקיבלתם לפי החישוב שעשיתם מתאימה לכם, תוכלו לקנות מיחם עם קיבולת כזו.

ברוב המקרים כאשר בוחרים מיחמים עם קיבולת גדולה יותר, תג המחיר שלהם יעלה בהתאם. לפיכך, אם תרצו להימנע מבזבוז כסף מיותר, יהיה כדאי לכם לברר מראש מהו גודל המיחם האופטימלי לצורכי המשפחה שלכם.

עיצוב המיחם

רבים מן המיחמים בטווח המחירים הזול מאופיינים בעיצוב סטנדרטי ולא מיוחד, כזה שיוכל להשתלב במטבח הביתי שלכם, אך לצד זאת לא יהיה בעל נוכחות עיצובית. הסיבה לכך זה עצם העובדה כי המיחמים הזולים הנם כאלה שהשקיעו בהם בראש ובראשונה בהיבט הפונקציונלי. כלומר דאגו לכך שהם יהיו בטיחותיים, בעלי מצב הרתחה וחימום ועם ברז מזיגה נוח לתפעול.

אם תרצו לקנות מיחם שיהיה מעט יותר ייחודי בפן העיצובי וברמת הגימור, פשוט תצטרכו לבחור באופציה מעט יותר יקרה. בדרך כלל מיחמים שמחירם נע באזור ה – 500 שקלים יהיו כאלה.

רוצים לקחת את בחירת המיחם צעד אחד קדימה? תוכלו לבחור מיחם לשבת תוך כדי התחשבות בהתאמה שלו לעיצוב המטבח שלכם. כך למשל, במידה והמטבח שלכם מאופיינים בצבעים שחור ולבן, יהיה ניתן לבחור במיחם בצבעים תואמים.

כמו כן, חלקים משמעותיים בכל הנוגע לעיצוב המיחם שאתם מתכוונים לרכוש יהיו רמת הגימור של ברז המזיגה והחומר ממנו הוא עשוי, מכסה המיחם והבסיס. כך שמומלץ לבדוק אותם היטב כאשר אתם בוחנים מיחמים פוטנציאליים לרכישה.

בידוד המיחם

בידוד בין חלקו הפנימי של המיחם לבין חלקו החיצוני חיוני על מנת למנוע סכנה של כוויה כתוצאה ממגע במיחם מבחוץ. ישנם מיחמים לשבת עם שכבת בידוד יחידה, ולצד זאת גם כאלה בעלי שכבת בידוד כפולה.

איכות הבידוד משחקת תפקיד משמעותי בשמירה על בטיחות המשתמשים במיחם. כל המיחמים שסקרנו לעיל מתאפיינים ברמת בטיחות גבוהה וחלקם אף בעלי שכבת בידוד כפולה.

בכל אופן, במידה ואתם בעלי משפחה מרובת ילדים, החשיבות של רכישת מיחם עם בידוד כפול תהיה אף משמעותית יותר וזאת כדי שתוכלו להבטיח שסביבת המטבח תהיה בטוחה ככל הניתן בעבורם. כך לא תצטרכו לחשוש מפני מצב שבו הילדים יתרוצצו לכם במטבח ויציבו את עצמם בסכנה.

מנגנון אוטומטי להעברה למצב שמירת חום

חשוב להבדיל בין מיחמים עם מנגנון אוטומטי לבין מנגנון ידני להעברה למצב שמירת חום. במיחם עם מנגנון ידני צריך ללחוץ על כפתור להעברה למצב חום לאחר הרתחת המים, ואילו במיחם אוטומטי זה קורה מבלי לעשות דבר מלבד להרתיח את המים.

היתרון של מנגנון אוטומטי במכשיר הוא שלא תאלצו להתמודד עם מצבים שבהם תשכחו ללחוץ על כפתור שמירת החום בטרם כניסת השבת וכתוצאה מכך תעבירו את השבת ללא מים חמים. מעבר לכך, זה יותר נוח ופשוט להשתמש במיחמים שיש להם מנגנון שעושה העברה אוטומטית למצב חום.

כדי לדעת שאתם בוחרים במיחם עם פונקציונליות שתתאים לכם, אל תשכחו לבדוק על איזה מנגנון פועל המכשיר, וזאת לצד פרמטרים נוספים שתוכלו לבדוק על מנת לבחור באפשרות הכי מתאימה לצורכי המשפחה שלכם.

צריכת חשמל

מיחמים שנמכרים בחנויות מכילים גופי חימום שונים האחד מן השני וזאת כאשר אלה מאופיינים בצריכת חשמל משתנה.

יהיה מומלץ לרכוש מיחם מתקדם טכנולוגית אשר איננו צורך כמות משמעותית של חשמל. הרי ידוע כי מיחמים נוטים לצרוך כמויות חשמל די גדולות, כאשר לא כל אחד יודע שניתן למצוא פתרון לדבר.

ניתן לרכוש היום מיחמים כמו אלה של Universe, אשר נחשבים מתקדמים טכנולוגית וצריכת החשמל שלהם היא כשליש ממיחם רגיל. כך בעצם תוכלו ליהנות מפתרון מצוין להרתחת המים ובו בזמן לחסוך כסף רב כתוצאה מהפחתת חשבון החשמל החודשי.

טרמוסטט במיחם

מיחם חשמלי מגיע עם שני גופי חימום אשר מיועדים לבצע את פעולות ההרתחה ושמירת החום. לאחר תום ההרתחה גוף החימום מתחיל לפעול ומסייע עם שמירת חום המים. לצד זאת, עליכם להבין כי במכשיר ללא טרמוסטט שמירת החום במיחם תעשה ללא בקרת טמפרטורה.

כדי שתוכלו לשלוט ברמת החום בעת שהמכשיר נמצא במצב שמירת חום יהיה חיוני לרכוש מיחם עם טרמוסטט. בעזרתו יהיה ניתן לכוון את מידת החום לדרגה הרצויה וזאת מתוך מספר דרגות אפשריות.

הספק המיחם

בכל הנוגע להספק המיחם עליכם לקחת בחשבון שני דברים עיקריים. האחד זה שמיחמים גדולים יותר דורשים הספק גדול יותר על מנת להרתיח את המים במהירות מספקת. השני זה העובדה כי ישנו קשר ישיר בין ההספק של המיחם ובין מהירות ההרתחה.

במידה ותהיו מעוניינים לרכוש מיחם שפועל כהלכה, עליכם לשים לב כי אתם בוחרים לרכוש אחד שמגיע עם הספק שתואם את גודלו.

כמו כן, אם תרצו מיחם שמסוגל להרתיח במהירות רבה במיוחד, יהיה מוטב שתבחנו את הספקים של מיחמים עם קיבולת הנוזלים שמתאימה לכם ולאחר מכם בחרו במיחם עם ההספק הגבוה ביותר מבין כל אלה.

שימוש בטוח במכשיר

הקפדה על שימוש בטוח במיחם חשובה כדי למנוע תאונות לא צפויות עם המכשיר.

  • בחרו מיחם עם מכסה אטום הרמטית שמונע פתיחתו בעת נפילה.
  • תבדקו שהמיחם עם בסיס עגול ליציבות.
  • הרחיקו ילדים קטנים בעת שהמיחם מכיל מים חמים.
  • וודאו כי קיים מפסק ביטחון שיפסיק את החימום כשהוא מרוקן מנוזלים.
  • הקפידו לבדוק כי הברז לא נוזל

הקפדה על הוראות הבטיחות שהזכרנו תוכל למנוע תאונות מצערות. רכישה של מיחם שעומד בתקנים, לצד שימוש בטוח במכשיר, זה כל שתצטרכו לעשות.

גוף חימום

מיחמים מגיעים עם שני גופי חימום אשר מופעלים על ידי מפסקים או שהמעבר ביניהם מתבצע באופן אוטומטי. גוף חימום אחד מיועד למצב הרתחה והאחר מיועד למצב חימום ושמירת חום של המים.

בניגוד לעבר, כיום רוב מוחלט של המיחמים שנמכרים הנם בעלי גוף חימום נסתר, כך שהדבר מספק פתרון בכל הנוגע להצטברות אבנית אשר הייתה מתרחשת במכשירים ישנים יותר והשפיעה על טעם המים.

כדאי לוודא כי רוכשים מיחם עם הפרדה איכותית בין גוף החימום והאזור המיועד למים, זאת לצד כך שישנה אפשרות להעברה אוטומטית בין מצב הרתחה למצב שמירת חום. כך תוכלו לדעת בוודאות כי המיחם מספק לכם את הפתרון האיכותי ביותר בנושא.

בסיס המיחם

מיחמים עם בסיס עגול אשר נחשב ליציב זוהי האופציה הבטיחותית ביותר. על פי ההמלצות של מכון התקנים הישראלי מומלץ לבחור במיחם עם בסיס עגול בשל היציבות שלו, כך שהסיכויים שייפול יהיו קטנים יותר.

היבט נוסף שעליכם להתייחס אליו בעת בחירה של מיחם זה בידוד החום בין הבסיס למכשיר עצמו. כך שאם תבחרו למקם את הבסיס על השולחן, לא יעבור חום שעלול לפגוע בו.

ברז מזיגה

שני הדברים שאמורים לעניין אתכם כאשר אתם בודקים ברז מזיגה הם העיצוב והמיקום של הברז. יש מיחמים שבהם הברז ממוקם יותר מידי למטה, ובכך השימוש בו הופך פחות נוח. לפיכך חשוב לבדוק שהברז של המיחם נמצא בגובה אופטימלי לשימוש נוח.

מבחינת העיצוב, כפי שניתן לראות מן המיחמים שסקרנו, יש סוגים רבים של דגמים שמגיעים עם ברז מזיגה בעיצובים שונים ומיוחדים.

מחיר

טווח המחירים של מיחמים רגילים נע בין 200 ל – 500 ש״ח. גובה המחיר שתשלמו ישפיע על איכות המיחם שתקבלו בתמורה. לרוב מיחמים איכותיים עם תג מחיר גבוה יהיו יותר חסכוניים בחשמל, בעלי הספק גבוה, מנגנון בטיחות מתקדם, קיבולת נוזלים גדולה ועיצוב מרשים. בדגמים מסוימים של מיחמים יש גם מנגנון אוטומטי שמעביר את המכשיר למצב שמירת חום.

לא תמיד צריך לשלם מחיר גבוה כדי לקבל מיחם שייתן לכם תמורה טובה בעבור הכסף. קיימים מיחמים זולים, כמו אלו שהזכרנו בסקירה למעלה, אשר יהיו בעלי עיצוב מעולה, קיבולת נוזלים גדולה ואף חסכוניים בחשמל.

לפני שאתם מחליטים לקנות מיחם מומלץ לשבת, כדאי להגדיר מראש את סכום הכסף שאתם מוכנים להוציא. לאחר מכן תוכלו לעבור על סקירת המיחמים המומלצים שלנו ולבחור במכשיר שיתאים לצרכים שלכם.

במידה ואתם מתעניינים בצד הטכני של המחם, ניתן למצוא מידע נוסף באתר ויקיפדיה.

שאלות ותשובות על מיחם לשבת